10486.
388. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Ludwig Rohbock (1820-1883), G. Heisinger (?-?) metszése: Aszód. Acélmetszet, papír, paszpartuban, jelzett a metszeten nyomtatva. Pest, Lauffer és Stolp, (Darmstadt, G. G. Lange-ny.). Lap szélén apró foltokkal. Üvegezett fa keretben 13,5x18,5 cm.