10386.
388. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Jelzés nélkül: Női akt. Fametszet, papír, sérült. Üvegezett fa keretben. 20×17,5 cm