10387.
388. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Jelzés nélkül: Kikötőben, rézkarc, papír, jelzett, foltos, 23x17 cm