1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Igazságügyi zsebtörvénytár. Hatályban lévő igazságügyi törvények és rendeletek gyűjteménye egységes szerkezetben, kiegészítve a M.Kir Kuria elvi jelentőségű határozataival. Összeállították és jegyzetekkel ellátták Dr. Térfy Gyula és Dr. Térfy Béla. Bp., 1940, Grill Károly. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, bibliapapíron, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.