Dr. Marton Géza: A római magánjog elemeinek tankönyve. Institúciók. Debrecen, 1937, Méliusz. Negyedik kiadás. Ceruzás aláhúzásokkal. Kiadói félvászon-kötés, szakadt állapotban.