10309.
387. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
34 000 HUF
91,89 EUR, 100,00 USD
Tölgyes (?) jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, dublírozott. Fa keretben, 55×68 cm.