Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 249

10303.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
Végh jelzéssel: Kolozsvári kemence. Vegyes technika, papír, jelzett, jobb alsó sarkában kis gyűrődés, 21,5x30 cm
10304.

Rufpreis:
4 000 HUF
Olvashatatlan (... Dénes ?) jelzéssel, XIX. sz. festő munkája: Késő biedermeier férfi portré, 1856. Olaj, vászon, kisebb felületi sérülésekkel. Dekoratív fa keretben, 58×45 cm.
10305.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
10306.

Rufpreis:
48 000 HUF
129,73
141,18
1875-ös egészvászon borító, néhány grafikával: 1 db akvarell, 1 db kutya fej rajz, 1 db csendélet ceruzarajz, 20. sz eleje
10307.

Rufpreis:
4 000 HUF
Jelzés nélkül: Enteriőr. Olaj, vászon. Fa keretben. 25x32,5 cm
10308.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Tölgyes (?) jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, dublírozott. Fa keretben, 55×68 cm.
10309.

Rufpreis:
34 000 HUF
91,89
100,00
Jelzés nélkül: Rákosi Mátyás portréja. Olaj, papír, kartonra kasírozva.Alsó fele hullámos, hátoldalán ázásfolttal, 70×80 cm
10310.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
Szocreál dekortervek, jelzéssel és jelzés nélkül, 16 db, vegyes technika, papír, 20×26 és 20×30 cm
10311.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Ismeretlen jelzéssel, feltehetően távol-keleti (kínai?) alkotó műve: Nővények. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 28x31,5 cm
10312.

Rufpreis:
4 000 HUF
Azonosítatlan német vagy osztrák grafikus: Akt tanulmányok 7 db A/3 és nagyobb méretű rajz. Ceruza, akvarell, pasztell. Jelzettek.
10313.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Olvashatatlan (Kibédy?) jelzéssel: Cigánylány. Olaj, vászon. Sérült fa keretben, 60×50 cm
10314.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF