Olvashatatlan jelzéssel. Prágai vár. Rézkarc, papír, számozott 196/200... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/387/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~2000120/Olvashatatlan-jelzessel-Pragai-var-Rezkarc-papir-szamozott-196200-22-5x18-cm-Alatta-cse~II2253501
2253501
10484
387
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel. Prágai vár. Rézkarc, papír, számozott 196/200. 22,5x18 cm. Alatta csehszlovák bélyeggel. Üvegezett keretben. / Signed unreadable: The castle in Prague (Prazskyhrad). Etching on paper. Numbered (196/200). 22,5x18 cm. Below czechoslovakian stamp. Framed with glass.
: kozár_edit