10463.
387. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Dombos táj. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 34×49 cm