10549.
387. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Jelzés nélkül, szentendrei iskola: Házak a dombon. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. 34x47 cm