10542.
387. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 200 HUF
11,35 EUR, 12,35 USD
Jelzés nélkül: Vas megyei táj (Rába?). Olaj, karton, fa keretben, apró foltokkal, 30×40 cm