10515.
387. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Jelzés nélkül: Hazafelé- Olaj, vászon, krtonra kasírozva. Dekoratív, kissé sérült keretben. 30x40 cm