10546.
387. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Jelzés nélkül: Falusi udvar. Olaj, vászon, kartonon, 26,5x34 cm