10553.
387. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
32 000 HUF
86,49 EUR, 94,12 USD
El Kazovszkij jelzésel: Kaszás, olaj, farost, keretben, 80x60 cm