10345.
387. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Demjén (?) 999 jelzéssel: A fehér paripa. Olaj, farost, sérült, 50×40 cm