10336.
387. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Budaváry jelzéssel: Piknik. Olaj, vászon, kissé sérült. 69,5x110 cm