10334.
387. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Botrágyi Károly (?-): Meggyötörve. Rézkarc, papír, jelzett. Fa keretben, 26×22 cm