BA 1955 jelzéssel: Strandon. Litográfia, akvarell, papír. Lap széle ki... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/387/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~2000120/BA-1955-jelzessel-Strandon-Litografia-akvarell-papir-Lap-szele-kisse-serult-22x30-cm~II2319681
2319681
10322
387
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: BA 1955 jelzéssel: Strandon. Litográfia, akvarell, papír. Lap széle kissé sérült. 22x30 cm
: nagy_andras