Rauscher Juliska (1888-1947): Olvasó. Rézkarc, papír. jelzett. Övegeze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/387/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Rauscher-Juliska-1888-1947-Olvaso-Rezkarc-papir-jelzett-Ovegezett-keretben-13x9-cm~II2315623
2315623
10219
387
Beschreibung: Rauscher Juliska (1888-1947): Olvasó. Rézkarc, papír. jelzett. Övegezett keretben. 13x9 cm
: pelikán_kristóf