Rafael Győző Viktor (1900-1981): Levétel a keresztről, 1949. Tempera,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/387/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Rafael-Gyozo-Viktor-1900-1981-Levetel-a-keresztrol-1949-Tempera-papir-jelzett-Uvegezet~II2288027
2288027
10218
387
140000
Beschreibung: Rafael Győző Viktor (1900-1981): Levétel a keresztről, 1949. Tempera, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 65x85 cm
: scanner