William Ferenc Mihály: Máriának, Jézus Anyjának élete. Ford.: Kóta Zoltán. Márton Lajos festőművész fejléceivel. Bp., 1944, Fordítói kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés. A fordító által dedikált.