Bücher: Religion

Zahl der Lose: 40

17348.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
17349.

Rufpreis:
6 000 HUF
17350.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Farkas József: Bibliai földrajz iskolák és családok számára. A Calvi Könyvkiadó-Társulat által kibocsátott Biblische Geographie nyolcadik kiadása nyomán írta: - -. Fametszetekkel és az Ígéretfölde acélmetszetű képével. Pest, 1870, Hornyánszky Viktor-ny., VIII+364 p.+ 1 (Ígéret-földe térképe rajzolta: Gross C. H. kiadta a Calwi Könyvkiadó Társaság, acélmetszetű térkép, a hajtás mentén kis szakadással, 25x15 cm.) t. Korabeli egészvászon-kötés, a címlap szélén vágott, kissé kopott, kissé foltos borítóval, javított kötéssel, restaurált.
17351.

Farkas József: Bibliai földrajz iskolák és családok számára. A Calvi Könyvkiadó-Társulat által kibocsátott "Biblische Geographie" nyolcadik kiadása nyomán írta: - -. Fametszetekkel és az Ígéretfölde acélmetszetű képével. Pest, 1870, Hornyánszky Viktor-ny., VIII+364 p.+ 1 (Ígéret-földe térképe rajzolta: Gross C. H. kiadta a Calwi Könyvkiadó Társaság, acélmetszetű térkép, a hajtás mentén kis szakadással, 25x15 cm.) t. Korabeli egészvászon-kötés, a címlap szélén vágott, kissé kopott, kissé foltos borítóval, javított kötéssel, restaurált.

Rufpreis:
6 000 HUF
[Třanovský, Jiří (1597-1637):] Cithara sanctorum: Pjsně Duchownj, staré y nowé, kterychz cyrkew krestanská pri wyrocnjch slawnostech a památkách ... Hozzákötve: Phiala sanctorum. Modlitby nábozné ze Swat. Pjsma wybrané a... Hozzákötve: Prjdawek pronikawych nowych y nekterych starych pjsnj. Pest, 1861, Trattner-Károlyi, 1 t.+XIV+1184 p.+32 sztl.+237+3+108+4 p. Szlovák nyelven. Későbbi átkötött rézveretes egészbőr-kötésben, kopott, sérült borítóval, egy hiányzó rézkapoccsal, laza kötéssel, kijáró lapokkal, megviselt állapotban.
17352.

[Třanovský, Jiří (1597-1637):] Cithara sanctorum: Pjsně Duchownj, staré y nowé, kterychz cyrkew krest'anská pri wyrocnjch slawnostech a památkách ... Hozzákötve: Phiala sanctorum. Modlitby nábozné ze Swat. Pjsma wybrané a... Hozzákötve: Prjdawek pronikawych nowych y nekterych starych pjsnj. Pest, 1861, Trattner-Károlyi, 1 t.+XIV+1184 p.+32 sztl.+237+3+108+4 p. Szlovák nyelven. Későbbi átkötött rézveretes egészbőr-kötésben, kopott, sérült borítóval, egy hiányzó rézkapoccsal, laza kötéssel, kijáró lapokkal, megviselt állapotban.

Rufpreis:
5 000 HUF
Egi lant. A tanuló-ifjuság egyházi használatára. Kiadta: Fojtényi Ferenc János pannonhegyi bencés. Győr, 1863, Karner Pál, 1 t.+163+6 p. Nyolcadik kiadás. Korabeli aranyozott egészbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, 1920-as hiszekegy bejegyzéssel.
17353.

Egi lant. A tanuló-ifjuság egyházi használatára. Kiadta: Fojtényi Ferenc János pannonhegyi bencés. Győr, 1863, Karner Pál, 1 t.+163+6 p. Nyolcadik kiadás. Korabeli aranyozott egészbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, 1920-as 'hiszekegy' bejegyzéssel.

Rufpreis:
3 000 HUF
1964 Alfa és Omega I-II., IV. köt. I. köt.: Atyam Fiu, Szentlélek. II. köt.: Kövessük őt! IV. köt.: Függelék. Összeáll. és regisztrálta: Balog Miklós. Magánhasználatra szánt kézirat. 1964. Gépelt oldalak, 1+III, V-XLII+1+602; 1+XXXVIII+578;1+XXI+621 p. Egészvászon-kötésekben, kissé kopottas borítókkal.
17354.

Rufpreis:
2 400 HUF
Tóth Kálmán: Bibliai életképek a szentföldön. Népszerű bibliai régiségtan. Esztergom, 1935, Laiszky János-ny., 344 p. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17355.

Rufpreis:
1 400 HUF
23
A hit apostola. Dömötör Tibor püspök életútja. Szerk.: Balás Róbert. Bp.,[2003],Médiamix. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzőkkel.
17356.

Rufpreis:
2 000 HUF
17357.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
17358.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
17359.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF