17110.
387. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
100 HUF
0,27 EUR, 0,29 USD
Vajda Ernő: A magyar növényvilág képeskönyve. Budapest, 1956, Művelt Nép. Tudományos és Ismeretterjesztő Kiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, fekete-fehér képekkel illusztrálva,