Manninger Gusztáv Adolf: Szántóföldi növények állati kártevői. Színes táblák. A színes táblák P. Szabó Károly munkái. Bp.,1960, Mezőgazdasági, 4 p.+ XXIX t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos, fakó borítóval.