11386.
386. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
12 000 HUF
14
Henry Schumacher (?-?): Alabatásrom büszt, jelzett (Henry 10), márvány talapzaton, részben javított sérülésekkel (orr. áll, ruha redő), m: 18,5 cm