Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 38

Palotás József (1947- ) bronz névjegyérem (60mm)
11376.

Rufpreis:
3 000 HUF
Modern fej kisplasztika, kő, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 10 cm
11377.

Rufpreis:
1 400 HUF
10
Faragott kő figurális szobrocska, kezében kereszt végű pálcával, sérült, m: 17 cm
11378.

Rufpreis:
2 000 HUF
25
Raffaello e Fornarina feliratú fém plakett, 14×11,5 cm
11379.

"Raffaello e Fornarina" feliratú fém plakett, 14×11,5 cm

Rufpreis:
2 000 HUF
16
XX. sz. eleje: Macska egérrel,. art deco szoborcska / pecsétnyomó Hazai Műérczöntöde, Budapest jelzéssel. Bronz. Fül kissé hiányos? 11 cm. Art deco bronze cat statue
11380.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,35
55,88
Fából faragott, részben kézzel festett macska figura, kopásnyomokkal, m: 18 cm
11381.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vadász jelenetet ábrázoló réz fali dísztányér d: 20 cm
11382.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kutas László (1936 - ) Báró Podmaniczky Frigyes szobra. Bronz, jelzett. m: 30 cm
11383.

Rufpreis:
150 000 HUF
405,41
441,18
11384.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,19
205,88
Benczédi Sándor (1912-1998): Öröm 1971. Terrakotta. Jelzett. 22 cm
11385.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Henry Schumacher (?-?): Alabatásrom büszt, jelzett (Henry 10), márvány talapzaton, részben javított sérülésekkel (orr. áll, ruha redő), m: 18,5 cm
11386.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
14
Henryk Kossowski (1855-1921): A zene allegóriája  Bronzírózott spiáter fa talapzaton. Jelzett. 62 cm Újján sérüléssel
11387.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF