Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
15 000HUF
11
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Schiler 93 jelzéssel, XIX. sz végén működött festő alkotása: Trieszt, Miramare kastély. Akvarell, papír, foltos. Jelezve balra lent nagyon halványan. Hátoldalán Handelsmann Arnold Bp. képkeretező 1910-20 körüli címkéje. 24x32 cm Üvegezett keretben