10287.
386. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
26 000 HUF
70,27 EUR, 76,47 USD
E Forlenza jelzéssel: Mosolygó hölgy arcképe. Olaj, vászon, javított sérüléssel. Historizáló, dekoratív fa keretben, 40x30 cm