10436.
386. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Libapásztorlány, olaj, fa, üvegezett keretben, 22×30 cm