10437.
386. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Fák. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 15×24 cm