15627.
386. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
Szepes Béla: Így győztök ti. Hét olimpia hősei. Bp.,1957, Sport. Karikatúrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopottas állapotban.