Szepes Béla: Gólkirályok, labdaművészek. A futballvilág hősei. Bp., 19... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/386/kategorien~Bucher/Bucher-Sport-Schach-Bergsteigen~1000003/Szepes-Bela-Golkiralyok-labdamuveszek-A-futballvilag-hosei-Bp-1957-Sport-Kiadoi-fel~II2255796
2255796
15628
386
3200
Books: Sports, Chess, Alpinism
Beschreibung: Szepes Béla: Gólkirályok, labdaművészek. A futballvilág hősei. Bp., 1957, Sport. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.
: karap_norbert