Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 34

[Krafft-Ebing, Richard von (1840-1902)] Krafft-Ebing R.: Az elmebetegségek tankönyve : kórodai vizsgálatok alapján orvosok és orvostanhallgatók számára. I. köt.: Az elmebetegségek általános kór és gyógytana. Ford.: Moravcsik Ernő Emil, Zofáhl Rezső. Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat Könyvtára XLVI. köt. Bp., 1885,Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat, VIII+328 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foxing foltos lapokkal.
17062.

Rufpreis:
4 000 HUF
Taylor Alfréd Swaine: Az orvosi jogtudomány elvei és gyakorlata. III. kötet. Terhesség, és szülés, törvényesség és apaság, gyermekgyilkosság, nemi erőszak, elmeháborodás, életbiztosítás. Ford.: Balogh Kálmán. Bp.,1871, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat,(Khór és Wein-ny.), 8+617 p. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kopott, kissé viseltes borítóval, foltos lapokkal.
17063.

Rufpreis:
3 000 HUF
A Határozó kézikönyvek sorozat 12 kötete jó állapotban.
17064.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
11
Molnár Mária Judit - George Karpati: Az izombetegségek alapjai és a modern szemlélete. Bp., 2001, Springer Tudományos Kiadó Kft. Kiadói kartonált kötésben.
17065.

Rufpreis:
2 000 HUF
Jedlik Ányos: Hőtan. Bp., 1990, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötésben. + Király Árpád (szerk.): Jedlik Ányos tisztelete. Születésének 200. évfordulóján. Bp., 2002, Jedlik Ányos Társaság. Kiadói papír kötésben.
17066.

Rufpreis:
2 000 HUF
Weninger Antal 2 műve: Szellem és egészség.; A gyógyítóművészet új irányai. Bp.,én.,Vörösváry. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kopott gerinccel, volt könyvtári példány.
17067.

Rufpreis:
2 000 HUF
Nagy európai természetkalauz. Szerk.: Dr. Roland Gerstmeier. Ford.: Dr. Lászay György. Második kiadás. Szlovákia, 1993, Officina Nova. Több mint 730 színes képpel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17068.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
17069.

Rufpreis:
5 000 HUF
Bloch Iván: Korunk nemi élete. Tekintettel korunk műveltsége. Bp., 1910, Kostyál Jenő. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
17070.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
17071.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dr. Baló József - Miklós Gergely: A csillagászati és fizikai földrajz elemei. Harmadik javított kiadás. Bp., 1902, Franklin. Kiadói egészvászon kötésben.
17072.

Rufpreis:
1 800 HUF
Rádiós Kiskáté II. rész, Elektro-és rádiótechnika, Magyar Királyság IV. Honvéd hir. zlj., papírkötés, volt könyvtári példány, foltos, a borítója megtört, félig ki van szakadva a közepe, a gerince kicsit szakadt
17073.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF