17063.
386. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Taylor Alfréd Swaine: Az orvosi jogtudomány elvei és gyakorlata. III. kötet. Terhesség, és szülés, törvényesség és apaság, gyermekgyilkosság, nemi erőszak, elmeháborodás, életbiztosítás. Ford.: Balogh Kálmán. Bp.,1871, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat,(Khór és Wein-ny.), 8+617 p. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kopott, kissé viseltes borítóval, foltos lapokkal.