Makkai Sándor: Sárga vihar. Magyar Történelmi Regénysorozat 7. [Buenos Aires], 1961, Editorial Transsylvania, 6+374+1 p. Emigráns kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.