17374.
386. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
Kaczvinszky József: Kelet világossága III. Misztikus jóga. Bp., ,"Írás" Hindy András, 360 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült, hiányos papír védőborítóban, az utolsó lapok foltosak, hullámosak.