11429. 385. Gelaufene Fernauktion Gläser
22 000 HUF
0 HUF
Muránói Cenedese üveg váza, öblös-hosszított formával, jelzett, kopásnyomokkal, egyik oldalán feületi hibákkal, m: 22,5 cm, h: 34 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert