Gläser

Zahl der Lose: 95

Flavio Poli (1900-1984): Muránói anyagában színezett design üveg váza, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 38 cm
11423.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
L Szabó Erzsébet (1935-): 2 db kraklé üveg váza, anyagában színezett, jelzés nélkül d: 13 cm, m: 16 cm
11424.

Rufpreis:
4 000 HUF
14
Antik emlék pohár. Több rétegű, hámozott, kézzel festett, kopásokkal. 11 cm / Antiue commemorative glass. Hand painted, slightly worn. 11 cm
11425.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Antik szemes pohár. Kézzel festett, kopásokkal. 10,5 cm / Antique glass with eyes, hand painted, slightly worn. 10,5 cm
11426.

Antik "szemes" pohár. Kézzel festett, kopásokkal. 10,5 cm / Antique glass "with eyes", hand painted, slightly worn. 10,5 cm

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
Antik üveg pohár, Kézzel festett, színezett, vésett. Hibátlan. m: 12 cm / Antique hand painted glass
11427.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Borostyán sárga üveg váza. Formába öntött, anyagában színezett, hibátlan 17 cm
11428.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Muránói Cenedese üveg váza, öblös-hosszított formával, jelzett, kopásnyomokkal, egyik oldalán feületi hibákkal, m: 22,5 cm, h: 34 cm
11429.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
11430.

Rufpreis:
5 000 HUF
Lalique jelzéssel: Női torzó, kis kopásnyomokkal, m: 22 cm
11431.

Rufpreis:
17 000 HUF
45,95
50,00
14
Christian Lacroix jelzéssel zöld üveg pohár, hámozott, kopásnyomokkal, m: 11 cm
11432.

Rufpreis:
6 000 HUF
11433.

Rufpreis:
6 000 HUF
Exkluzív vadász italos készlet 6 pohár, egy üveg, fém vadász és vaddisznó rátétekkel. Nem használt, új állapotban, dekoratív bársonnyal borított, magyar címeres díszdobozban.
11434.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF