10611.
385. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Visegrádi vár. Olaj, farost, hátoldalán jelzett és feliratozott, 20x30 cm