10610.
385. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 500 HUF
25,68 EUR, 27,94 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsemdélet. Olaj, rétegelt lemez, alja és teje kissé sérült. 59,5x45,5 cm