10417. 385. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
12 000 HUF
0 HUF
Vujovits (Vujovich) Irma (1898-1977), a nagybányai szabadiskolát látogatta 1918-ban: Alabárdos. Olajtempera, papír, jelzett, kissé sérült. Üvegezett, javított fa keretben, 53,5×43 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf