Vöröss Tibor (1911-1999):: Csendélet. Vegyes technika, papír, jelzett.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/385/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2500004/Voross-Tibor-1911-1999-Csendelet-Vegyes-technika-papir-jelzett-Uvegezett-serult-fa-k~II2301718
2301718
10416
385
Beschreibung: Vöröss Tibor (1911-1999):: Csendélet. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fa keretben, 38,5×51 cm
: pelikán_kristóf