11334. 384. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF
0 HUF
Antik porcelán tál neorokokó és kézzel festett virág dekorral, jelzett (FK), apró kopásnyomokkal, 27,5x42,5 cm, m: 3,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert