Olvashatatlan jelzéssel: Rohanó erdei patak. Olaj, karton. Sarkaiban k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/384/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Olvashatatlan-jelzessel-Rohano-erdei-patak-Olaj-karton-Sarkaiban-kisse-serult-fa-keretben-~II2292639
2292639
10441
384
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Rohanó erdei patak. Olaj, karton. Sarkaiban kissé sérült fa keretben. 79x59 cm
: pelikán_kristóf