Olvashatatlan jelzéssel: Falu a hegyek között (Erdély?). Olaj, vászon.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/384/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Olvashatatlan-jelzessel-Falu-a-hegyek-kozott-Erdely-Olaj-vaszon-Sarkaiban-kisse-serul~II2292646
2292646
10440
384
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Falu a hegyek között (Erdély?). Olaj, vászon. Sarkaiban kissé sérült fa keretben. 64x74 cm
: pelikán_kristóf