Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 208

17328.

Rufpreis:
1 800 HUF
Völgyesi Ferenc: Férfi lélek - női lélek. I-II. köt. A yang-yin elv a természetben. Bp.,[1943],Vörösváry, 432 p.+36 (nagyrészt fekete-fehér fotók, de közte 4 színes) t.+437-901+3 p.+26 (nagyrészt fekete-fehér fotók, de közte 2 színes) t. Kiadói kopott félvászon-kötés, a II. kötetben 2 hiányzó táblával, kissé laza fűzéssel, a I. kötet megerősített kötéssel, a II. kötet címlapján hiánnyal.
17329.

Rufpreis:
2 400 HUF
17330.

Rufpreis:
1 000 HUF
17331.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
17332.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szemelvények P. Cornelius Tacitus műveiből. Szerk.: Dr. Gyomlay Gyula. Bp., 1904., Athenaeum, XXVII+261+3 p.+1 t. Átkötött kopott félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.
17333.

Rufpreis:
800 HUF
17334.

Rufpreis:
1 000 HUF
Bodnár László: A jövendőmondás lélektana és e világ vége az okkultizmus megvilágításában. Bp., 1935., Neuwald Illés, 148 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, kissé foltos lapokkal.
17335.

Bodnár László: A jövendőmondás lélektana és e "világ vége" az okkultizmus megvilágításában. Bp., 1935., Neuwald Illés, 148 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, kissé foltos lapokkal.

Rufpreis:
1 400 HUF
Harsányi István: A hazugság mint nevelési probléma. Sárospatak, 1935., (Fischer Lajos-ny.), 139+1 p. Kiadói papírkötés, a borítón szakadással, kissé foltos, bélyegzésekkel.  A szerző, Harsányi István (1908-2002) a 20. századi magyar tehetséggondozás kiemelkedő alakja, publicista, tanár, id. Harsányi István (1874-1928) irodalomtörténész, könyvtáros, teológus, a sárospataki református teológiai akadémia tanára fia által dedikált.
17336.

Rufpreis:
1 400 HUF
Babik József: Magyarok hazája költők dalaiban. Közrebocsájtja: - -. Eger, 1894., Érseki Lyceum, 632 p. Átkötött félvászon-kötésben, az elülső szennylapon folttal, kissé kopott, foltos gerinccel.
17337.

Rufpreis:
1 000 HUF
17338.

Rufpreis:
1 000 HUF
17339.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF