Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 208

Felix R. Pautri: A föld krónikája. Közreműködött: Friedrich Strauch és Michael Herholz. Bp.,[1993],Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17316.

Rufpreis:
1 800 HUF
Readers Digest Agytorna. Több, mint 100 ötletes feladvány. Keresztrejtvények+logikai kirakójátékok+vizuális találós kérdések+labirintusok+Képrejtvények. hn., én., Readers Digest. Kiadói spirálkötésű mappában.
17317.

Reader's Digest Agytorna. Több, mint 100 ötletes feladvány. Keresztrejtvények+logikai kirakójátékok+vizuális találós kérdések+labirintusok+Képrejtvények. hn., én., Reader's Digest. Kiadói spirálkötésű mappában.

Rufpreis:
1 400 HUF
17318.

Rufpreis:
800 HUF
Karoliny Mártonné-Farkas Ferenc-Poór József-László Gyula: Emberi erőforrás menedzsment kézikönyv. Bp., 2004., KJK-Kerszöv. Kiadói kartonált papírkötés. + Philip Kotler: Marketing menedzsment. Bp., 2002., KJK-Kerszöv. Kiadói kartonált papírkötés.
17319.

Rufpreis:
1 800 HUF
17320.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Titkok a világ legkülönlegesebb helyeiről. Szerk.: Gérard Chenuet. Bp., 2008, Readers Digest. Kiadói kartonált papírkötésben.
17321.

Titkok a világ legkülönlegesebb helyeiről. Szerk.: Gérard Chenuet. Bp., 2008, Reader's Digest. Kiadói kartonált papírkötésben.

Rufpreis:
1 200 HUF
Erdőn, mezőn gyertya. A bolgár népköltés antológiája. Vál. és ford.: Nagy László. Bp., 1975., Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A fordító, Nagy László (1925-1978) költő által dedikált.
17322.

Rufpreis:
2 000 HUF
19
3 db könyv - Harsányi Zsolt: Csakazért is!; Kosáryné Réz Ilona: Ida néni és Samu bácsi; Szász Géza: Szegény Mici. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
17323.

Rufpreis:
1 400 HUF
6 db könyv - Hideg vér, Őrült futam, A manipulátor, stb. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
17324.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Hegedüs Loránt: Gróf Széchenyi István regénye és éjszakája. Bp.,én., Athenaeum. Kiadói kopott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
17325.

Rufpreis:
800 HUF
Füles mester képeskönyve. Reklámfotók 1962-től. Szerk.: Tóth József. Bp., 2002, Ouverture. Kiadói kartonált papírkötés.
17326.

Rufpreis:
3 000 HUF
Rónai Ernő: Örök szégyen. Bp., 1947,(Antiqua-ny.) Kiadói félvászon kötés, kiadói kissé szakadt, kissé foltos illusztrált papír védőborítóban.
17327.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF