17329.
384. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
Völgyesi Ferenc: Férfi lélek - női lélek. I-II. köt. A yang-yin elv a természetben. Bp.,[1943],Vörösváry, 432 p.+36 (nagyrészt fekete-fehér fotók, de közte 4 színes) t.+437-901+3 p.+26 (nagyrészt fekete-fehér fotók, de közte 2 színes) t. Kiadói kopott félvászon-kötés, a II. kötetben 2 hiányzó táblával, kissé laza fűzéssel, a I. kötet megerősített kötéssel, a II. kötet címlapján hiánnyal.