Végvári Lajos: Munkácsy Mihály élete és művei. Bp., 1958, Akadémia Kia... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/383/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000006/Vegvari-Lajos-Munkacsy-Mihaly-elete-es-muvei-Bp-1958-Akademia-Kiadoi-542-fekete-es-3~II2282589
2282589
16663
383
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
3 600 HUF 9,73 EUR , 10,59 USD
Beschreibung: Végvári Lajos: Munkácsy Mihály élete és művei. Bp., 1958, Akadémia Kiadói. 542 fekete és 3 szÃnes képpel. Életműkatalógus. Kiadói egészvászon kötés, sérült és hiányos papÃr védÅ‘borÃtóval.
: karap_norbert