Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 170

Németh Lajos: Kondor Béla. Tizenhét rézkarc. A bevezető tanulmányt Németh Lajos írta. Bp.,1980, Corvina, 10 p.+17 t.. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel és kissé foltos borítóval..
16581.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,14
38,24
Bierbauer Virgil: Architectura. Souvenir du XIIe Congres International des Architectes. Bp., 1930, Hornyánszky. Az 57-180. oldalakon fotókkal, francia, angol, német és olasz nyelven, névbejegyzéssel, kiadói vászonkötésben.
16582.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Molnos Péter: Scheiber Hugó. Festészet a jazz stílusában - Painting in the rhythm of jazz. Angol nyelven. Bp.,(2014),Kieselbach, 516 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16583.

Rufpreis:
8 000 HUF
16584.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,57
19,12
Judith Miller: Stílus és forma. Az iparművészet képes enciklopédiája. Bp., 2007, Geopen. Színes fotókkal és reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16585.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
1890 Művészi ipar. V. évf. Az Országos Magyar Iparművészeti Múzeum és a Magyar Iparművészeti Társulat közlönye. Szerk.: Pasteiner Gyula, Radisics Jenő. Bp., Magyar Iparművészeti Társulat, VI+2+236+2+10+2 p.+ III t. (III-V.) Gazdag szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, két hiányzó táblával (I-II. t.)
16586.

Rufpreis:
3 000 HUF
Réti István: A nagybányai művésztelep. Bp., 1954., Képzőművészeti Alap. Kiadói kopott félvászon-kötés.
16587.

Rufpreis:
1 000 HUF
16588.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Zórád Ernő: Pest-Budai mozaik. Két háború között. Kor-kép-regény. A borító és a kötet grafikáit Zorád Ernő készítette. + Egy vándorfestő ifjúságai. 1911-1951. Dabas, 2000, Dabas Jegyzet Kft. Kiadói kartonált papírkötés
16589.

Rufpreis:
4 000 HUF
16590.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Marácz István (1958-): Meztelen fények. Akt album. Fotókönyv. 105 művészi akt fotót tartalmaz. Bp.,2005, Szerzői kiadás,(EPC-ny., Budaörs.),[128 p.] Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.  Marácz István a nyolvanas évektől végzett művészeti tevékenységet. Neve az összes magyar és számos külföldi képeslapban megtalálható volt. Évekig a Mis Universe Hungary és számos hazai szépségverseny hivatalos fotósa volt. Fotoproducerként dolgozott a Penthouse magazinnál, művészi akt fotói fotói megjelentek a Playboy magazinban is. Több fotóművész könyvet adott ki, az egyik legérdekesebb a Fodor Lengyel Zoltán, Goya díjas festőművésszel közösen készített kiadvány. Egyéni kiadása a Meztelen Fények fotókönyv.
16591.

Rufpreis:
2 400 HUF
Madaras László Tisztelt Ház!... 312 parlamenti karikatúra miniszterekről, képviselőkről, a ház tisztviselőiről, újságírókról, borbélyról, szolgáról stb. Szerkesztők előszavával.  Bp., 1928. Korvin Testvérek. (100) p. Szinte teljes egészében képanyag. Megjelent 500 számozott példányban, ez a példány számozatlan. Kiadói, egészvászon kötésben, sérült, hiányos gerinccel
16592.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF